Hello World!

11 styczeń, 2012 | admin | 0 komentarzy
HelloWorld
Udostępnij dalej:

Przeglądając polski Internet zauważyłem, że prawie każdy ma już bloga. Każdy bloguje. Jeżeli nawet nie ma swojej strony na jakiejś darmowej platformie, nie ma wykupionej domeny, konta hostingowego i postawione wordpressa to bloguje na fejs buku. „Czas na mnie” rzekłem do swojej żony i nie miałem tu na myśli, że wychodzę i nie wrócę.  I tak oto powstał pixelterror.pl


Moją uwagę skupiłem na wordpress. Napisałem kiedyś plugin do joomla a zaraz potem znajomy poprosił mnie o pomoc z wordpress.  Szybko dało się zauważyć o wiele większą prostotę wordpress’a.  Piszę o tym dlatego, gdyż w większości moich postów zapewne poruszać będę tematykę związaną głównie z wordpress  a w szczególności z jego technicznym zapleczem. WordPress stał się bardzo popularnym narzędziem w Polsce i pomimo tego, że jest już kilka dobrych polskich stron o podobnej tematyce to uznałem, że dla mojej też jest miejsce. Mam nadzieję, że za jakiś czas moja strona będzie w stanie pomóc tym, którzy będą chcieli sami zmodyfikować  swoje darmowe szablony (czyniąc je unikalnymi), stworzyć i zainstalować własne wtyczki.

Na mojej stronie znajdziecie też na pewno wpisy dotyczące baz danych.  Bez bazy danych nie ma i wordpress’a a czasami zmiana jednego zapytania może przewrócić do góry nogami wygląd Waszej strony.
Zapraszam do czytania i śledzenia pixelterror.


zostaw odpowiedź