Motywy WordPress – jak na nich zarobić

11 styczeń, 2012 | admin | 0 komentarzy
Motywy Wordpress – jak na nich zarobić
Udostępnij dalej:

Nie ma znaczenia czy jesteś osobą młodą, która szuka alternatywnego źródła zarobku i chce dorobić do swojego niskiego kieszonkowego czy też osobą starszą, która albo dopiero poszukuje pracy czy też chce dorobić do swojej pensji. Być może nawet pracujesz gdzieś na etacie, ale płaca jaką otrzymujesz w żadnym wypadku Cię nie satysfakcjonuje. Nie ma znaczenia kim jesteś, każdy z nas stara się dążyć do rozwoju i postępu. Zarabiając dwa tysiące złotych, chcemy by w następnym miesiącu, następnej pracy zarabiać trzy. Ludzie chcą coraz więcej i więcej o czym świadczy powiedzenie, iż apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wiele osób stwierdza, że ciężko jest zarobić konkretne pieniądze i brak jest jakiś alternatywnych źródeł na zarobek. Jednak jak pokazuje przykład zarabianiu na szablonach WordPress, są oni w błędzie.

Dla początkującego grafika komputerowego i amatora tworzenia stron internetowych, zarabianie na szablonach WordPress to bułka z masłem ! Wystarczy tylko zapoznać się z elementarnymi zasadami i można zacząć pracę. Pracę, łatwą, prostą i przyjemną. Na dodatek sposobów zarobku również jest sporo. Począwszy od tego, że takie motywy WordPress możemy tworzyć na zamówienie klienta – składa on zamówienie w którym dokładnie wyznacza nam zadania, a my je realizujemy. Takie zlecenia są bardzo dobrze płatne, indywidualne szablony WordPress trochę kosztują, szczególnie gdy uwzględnimy niski nakład pracy jaki trzeba włożyć w to aby te szablony wykonać.

Ponadto można również zająć się tworzeniem tych motywów bez opłat. Darmowe szablony WordPress wcale nie oznaczają, że nic nie zarobimy. Można umieszczać je na swojej stronie internetowej i zarabiać na reklamach z tej strony. Ponadto można te szablony oznaczyć jako ogólnodostępne (i zarabiać na reklamach ze strony), a ponadto oferować indywidualne projekty za dodatkową opłatą. Jak widać możliwości zarobku w przypadku tworzenia takich motywów jest bardzo dużo, a zapotrzebowanie w związku z coraz większą ilością stron, ciągle rośnie i spokojnie można myśleć o rosnących zyskach.


zostaw odpowiedź