Dawno mnie nie było.

15 listopada, 2012 | admin | 0 komentarzy
teremiski
Udostępnij dalej:

Dawno mnie nie było. Dawno nie pisałem. Patrzę sobie na statystyki google analytics i chyba nie miałem jeszcze setek wiernych czytelników, więc przepraszać mocno nie będę :). Ostatni mój wpis pojawił się kilka miesięcy temu i miał zapoczątkować serię tutoriali dotyczących samodzielnego dziergania szablonów do wordpress. Będę się trzymać tego planu pomimo tego, że jego wykonanie przeciąga się nieco w czasie 🙂

Ostatnimi tygodniami i miesiącami nie dotykałem tematyki wordpress’a prawie w ogóle. Opiekowałem się swoim synem, chodziliśmy na spacery i odpoczywaliśmy. Wieczorami wcielałem się w postać Altaira lub Ezio i udało mi się przejść dwie pierwsze części Assasins Creed :).

Do wordpress powróciłem mniej więcej dwa miesiące temu. Dla znajomych znajomych zrobiłem taką stronkę: http://www.teremiski.com.pl/ . Miejsce wygląda fajnie i sam jeszcze tam nie byłem, ale mimo wszystko polecam.

 

Dziś znalazłem fajny artykuł dotyczący konwersji szablonów na html5. Być może nie wyczerpuje tematu, ale mimo wszystko jest tam sporo fajnego. Zajrzyjcie na http://wp.tutsplus.com/tutorials/theme-development/convert-your-wordpress-theme-to-html5/.

 

Następny wpis planuję znacznie szybciej niż za kilka miesięcy :).

 

pozdrawiam


zostaw odpowiedź